Nunmora...

4D Kaş Tasarımı

  • KALICI MAKYAJ

4D Kaş Tasarımı

Kaş Tasarımı

KAŞ TASARIMINDA ‘4 BOYUTLU’ YAKLAŞIM 

Orijinal kaşlarınızın şeklinden memnun değilseniz, kaşlarınız dökülmüşse ya da boşluklar oluşmuşsa pigmentasyon sizin için uygun bir yöntem. 4. boyut ise kişinin yüzüne hangi kaş formunun yakışacağını belirlemek ve kalıcılığını sağlamak. Sonrasında yüzdeki diğer ihtiyaçları planlayarak gerekli önerileri paylaşabiliyor olmak da bütünsel bir görünümde önemli rol oynuyor. Kaş tasarımının detaylarını ele alıcak olursak; 4D Kaş Tasarımı 
— Bu yöntem hangi bölgelerde uygulanabiliyor? 
* Kaş, göz ve dudak çevresi yanı sıra meme başı, vitiligo ya da çatlak izleri gibi medikal işlemler için de uygulanıyor. Konforlu ve acısız bir işlem. 4D kaş Tasarımı 
— Uygulama nasıl gerçekleşiyor? 
* Özet olarak yaptığımız, steril mikro iğneler yardımıyla doğal kök boyalarından elde edilmiş pigmentlerin cilt altına yerleştirilmesi işlemi. Derinin altına çok inilmediği için pigmentlerin rengi dağılmıyor ve kaş şeklini koruyor. Kaşa doğal renginde 4 boyutlu yeni bir form kazandırılıyor. 
İlk adım, gölgelendirme… Kaş kıllarının yapısına uygun bir görünüm verilerek yapılıyor. Kaştaki tüm boşluklar doldurulduğunda ise ortaya gerçeğinden ayırt edilemeyen 4D kaş tasarımı ortaya çıkıyor. Sonrasında kişi kullanımı etkileyen faktörlere bağlı olarak kaşlarını yaklaşık 2 yıl boyunca rahatlıkla kullanabiliyor. 2 yıl bitmeden uygulamanın yenilenmesi, dayanıklılık ve memnuniyet için önem taşıyor. 
4D kaş tasarımının diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği; Uygulamanın tek seansta yapılıyor olması, doğallığı ve kalıcılık süresi. Yanısıra aldığınız keyif paha biçilemez.