Nunmora...

İpek Kirpik

  • KALICI MAKYAJ

İpek Kirpik

İpek Kirpik Nedir?

4d-kas-tasarimiYüzümüzde en çok ön plana çıkan unsur gözlerdir. Gözlerin de olmazsa olmazı tabi ki kirpik. Ne yazık ki günümüz yaşam şartları, kullandığımız ürünler, hatta hava koşulları bile kirpiklerimizi çok kısa sürede kaybetmemize sebep. 
Her insanın mevcut kirpik ömrü 3 ile 4 aydır. Dökülme sonrası , bebek kirpiklerin çıkma süresi de 2 haftadır. Kirpikler kendini bu süre içerisinde yeniledikçe uzama süresini zamana yarar. 
Ama biz kadınların bunu bekleyecek zamanı olmaya bilir! Günümüzün mobil dünyasında, kalıcılık ne kadar önemli ise buna doğal ve sağlıklı yollardan sahip olmak da bir o kadar önemli. İpek kirpik 
Kirpiklerimiz, ne kadar bakımlarını yapsak da ya da kirpik koruyucu ürünler kullansak da, sonuç yoğunluk ve hacim açısından bizi tatmin etmeyebilir. İpek kirpik uygulaması ile, kısa, hacim kaybı olan ve dökülen kirpiklerimiz en doğal ve formuna uygun şekilde çoğaltabilir. Kirpiklerimizin herhangi bir koruyucu ürün kullanmadan da hem yoğunluğunu arttırır, aynı zamanda sağlığını da koruyabiliriz.En önemli avantajı ise, makyaj ürünü kullanmaya gerek olmadan (maskara, rimel vb) kullanmadan da muhteşem bakışlara sahip olabilirsiniz. 

4D İpek Kirpik Uygulaması Nedir?
4D ipek kirpiğin EN ÖNEMLİ avantajı kalıcılık süresi ve kullanım avantajıdır. Öyle ki, biz kadınların en büyük korkusu, kirpik taktırdıktan sonra dökülme kaygısıdır. 4D İpek Kirpik, SU İLE BARIŞIK, SUYU SEVEN, ANTİ ALERJİK bir yapıya sahiptir. Göz hassasiyeti bile olan herkesin sorgulamadan güvenle kullanacağı doğal bir içeriğe sahiptir. 
Muhteşem bakışlar ve dolgun bir görünüşe 4D ipek kirpik uygulaması ile kavuşabilirsiniz. Kendi kirpiğiniz ile kalıcılığı aynı sürededir, kullanım süresini arttırmak için ayda 1 kez kahve içmeye gelmeniz yeterlidir